Mobilny manicure B2B

Zadbane dłonie to wymóg czasów, szczególnie w nowoczesnych firmach, gdzie liczy się wizerunek pracowników. Odpowiednia prezencja wzbudza zaufanie wśród kontrahentów. Biorąc pod uwagę konieczność zadbania o profesjonalny wygląd, powstała innowacyjna usługa mobilnego manicure B2B, oferowana przez NailBox.

NailBox – wizerunek ma znaczenie

Aby stać się ikoną własnego stylu należy zadbać o nieskazitelny wizerunek. Dotyczy to również dłoni, które są wizytówką nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Szczególnie w miejscu pracy warto zadbać o profesjonalny i perfekcyjny wygląd. NailBox nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale również je wyprzedza. Oferujemy mobilny manicure w miejscu pracy, tworząc przestrzeń wspierającą kreowanie wizerunku. NailBox to zespół profesjonalnych stylistek paznokci, które korzystają tylko ze sprawdzonych i najwyższej jakości produktów.

Do kogo kierowany jest mobilny manicure?

NailBox to innowacyjne rozwiązanie dedykowane osobom zapracowanym, które nie zawsze mają czas na skorzystanie z zabiegów w wolnym czasie i przewie pomiędzy obowiązkami. Perfekcyjny manicure jest niezwykle istotny, szczególnie podczas kontaktu z kontrahentami, którzy zwracają uwagę na dłonie. Przedsiębiorstwa dbające o wizerunek swoich pracowników docenią tę formę benefitu. Umożliwiając dostęp do profesjonalnych i innowacyjnych usług wspierasz ich w reprezentowaniu firmy.

Profesjonalne zabiegi w Twoim miejscu pracy

Mobilny manicure B2B jest elastyczną usługą, którą można zamówić okazjonalnie, tworząc wartość dodaną dla pracowników. Równie popularnym rozwiązaniem jest kompleksowa pielęgnacja dłoni na eventy firmowe i inne ważne wydarzenia. Wówczas jest możliwość skorzystania z regularnych wizyt w formie abonamentu. Stylistki paznokci zadbają o wygląd dłoni w dowolnym miejscu na terenie Warszawy – nie tylko w biurze, ale również na świeżym powietrzu. Oferta NailBox daje również możliwość zamówienia stylistek na kilka godzin lub w razie potrzeby, na cały dzień.

Jesteśmy do dyspozycji, dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami wysyłając zapytanie mailowe lub dzwoniąc na podany numer telefonu. Po uzgodnieniu dogodnego terminu mobilne stylistki paznokci udadzą się z wysokiej jakości sprzętem pod wskazany adres. Każdy zabieg traktujemy z najwyższą starannością i odpowiedzialnością.